Українці вибороли дві медалі на чемпіонаті світу з акватлону

Іван Іванов та Юлія Єлістратова вкотре прославили нашу державу на міжнародній арені.

11 вересня у Лондоні розпочалася серія змагань Гранд-фінал Чемпіонської серії. Першими на старт вийшли учасники світової першості з акватлону, серед них – двоє представників України. І вдвічі приємніше, що обидва наших співвітчизники потрапили в призи!

Чинний чемпіон світу Іван Іванов цього разу здобув срібну медаль, поступившись 13-ма секундами переможцеві змагань, Ріхарду Варзі зі Словаччини. На жаль, українцеві не вдалося розкрити свій потенціал на плаванні, і він опинився у другій «пачці» за підсумками першого з двох видів, Надалі спортсмен із Комсомольська продемонстрував неабияку майстерність та бійцівський характер! Не затримуючись зайве у транзитній зоні, Іван видав просто таки крейсерську швидкість, а разом з нею і найкращий час бігового сегменту – 15:50 хвилин, що на 31 (!) краще за результат Варги.

Медальну ходу збірної України підтримала Юлія Єлістратова! Найсильніша триатлетка нашої держави вже не вперше цього сезону продемонструвала доволі конкурентне плавання (до слова, донедавна цей вид у житомирянки вважали відверто слабким), і здобула бронзову медаль чемпіонату світу. Єлістратова пропустила поперед себе лише росіянку Ірину Абісову та бельгійку Клер Мічел.

Ексклюзивні інтерв’ю з тріумфаторами світової першості очікуйте на нашому сайті найближчими днями.

Федерація триатлону України щиро вітає Івана та Юлію, дякує за медалі чемпіонату світу і вдалий сезон, та бажає не зупинятися на досягнутому.