Юлія Єлістратова: «Я дуже рада цій медалі»

У столиці Великобританії відбувся Гранд -фінал Чемпіонській серії - підсумковий старт року для всіх триатлоністів планети.

Українка Юлія Єлістратова виступила у двох видах програми: у змаганнях еліти вона фінішувала в середині турнірної таблиці , а на чемпіонаті світу з акватлону завоювала бронзову медаль!

- Зізнаюся , що після падіння і невдалого виступу в Лондоні на Олімпіаді , я поверталася на ту ж трасу з деяким острахом, - наводить слова Єлістратової її персональний сайт. - До того ж , клімат на туманному Альбіоні такий, що у вересні залишається лише гадати - яка буде погода під час старту ? Але , можливо , в якійсь мірі це і було додатковим стимулом старанно готуватися до Гранд-фіналу , хотілося також виправити торішню «олімпійську» помилку . Мій тренер Ігор Сисоєв відмінно підготував мене до Чемпіонату Світу , а його віра в мене допомогла потрапити в призи.

- Чому ви все ж вирішили брати участь у чемпіонаті світу з акватлону - здавалося б, невластивій тобі дисципліні ?

- Це була гарна ідея! Звичайно, мали місце деякі сумніви. По-перше, це був мій перший акватлон в житті, я не змагалася у цій дисципліні навіть на внутрішніх турнірах. По-друге, у зв'язку з плаванням у гідрокостюмі, гонка включала в цей раз біг тільки після плавання , а мені було б краще пробігти двічі. По-третє , дуже важливо було зуміти відновитися до виступу в триатлоні , а на це передбачалося всього три дні. До того ж, на старт вийшли 27 дівчат, а спочатку було заявлено набагато менше учасниць.

Тим не менше, я зуміла показати хороший результат у плаванні , а темп бігу виявився досить високим для того , щоб стати призеркою чемпіонату світу! Нехай я і не можу поки порадувати вболівальників такими досягненнями в триатлоні , та все одно - я дуже рада цій медалі.

Читати далі…