Олексій Сюткін – сьомий на Кубку світу в Аліканте

На черговому етапі черкаський триатлет продемонстрував чи не найкращий персональний результат у сезоні.

Сьомий з десяти етапів Кубка світу відбувся в іспанському містечку Аліканте, призовий фонд змагань склав 60 000 доларів. Під прапором нашої держави виступило одразу троє спортсменів – лідер внутрішнього рейтингу Іван Іванов, амбітний харків’янин Ростислав Пєвцов та чинний чемпіон та володар Кубка України Олексій Сюткін. Саме останньому судилося показати найкращий результат серед своїх співвітчизників! Черкащанин у прекрасному стилі зібрав усі три види, і в підсумку посів сьоме місце, яке гарантувало йому 1500 доларів призових та чимало залікових балів до світового рейтингу.

Переможцеві етапу Кубка світу в Аліканте – швейцарцеві Свену Рідереру – Сюткін програв трохи більше, як півхвилини. Однак, завдяки відмінному бігові, Олексій на самій стрічці зміг випередити таких зубрів світового триатлону, як німець Стефан Юстус та британець Марк Букінгем. Нагадаємо, що 10 серпня Сюткіну також вдалося потрапити до ТОП-15 Кубка світу: на етапі в угорському Тисайвароші українець фінішував 11-м.

Інший українець Ростислав Пєвцов теж може бути сповна задоволеним своїм результатом на Кубкові світу в Аліканте – в активі харків’янина 18 місце. А от Іван Іванов, на жаль, за місця у ТОП-20 позмагатися не зміг, і в підсумку замкнув п’ятий десяток.

Зазначимо, що на Кубкові світу в Аліканте Україна була представлена лише в чоловічій програмі.