Рейтинг ITU. Сапунов та Степаненко роблять крок вперед

Міжнародна Федерація триатлону опублікувала оновлений табель про ранги.

На жаль, майже всі українці втратили по кілька позицій, і лише Данило Сапунов та Олександра Степаненко поліпшили свої показники.

Нагадаємо, що на останньому Кубкові світу в корейському Тонгянзі учасник трьох Олімпіад посів 17 місце, що дозволило йому піднятися по рейтингу на 8 позицій. Завдяки цьому здобутку, Данило зокрема випередив іншого українця Єгора Мартиненка, посів локальне друге місце «українського» рейтингу, та 90-те місце – світового. Мартиненко також залишається в межах ТОП-100, і наразі 94-й.

Найкращим серед українців уже який місяць поспіль залишається спортсмен з Полтавщини Іван Іванов – 78 місце. Однак зазначимо, що в рейтинзі усі троє спортсменів ідуть доволі щільно, тож теоретично до кінця сезону умовна «жовта майка лідера» може перейти як до Сапунова та Мартиненка, так і до Ростислава Пєвцова (115 місце) чи Олексія Сюткіна (125 місце).

У дівчат – без істотних змін! На горі умовного українського рейтингу в міжнародній проекції залишається житомирянка Юлія Єлістратова – 52 місце. Додамо, що цей результат міг бути значно вищим, однак через проблеми зі здоров’ям Юлія не змогла виступити на кількох важливих стартах, де мала всі шанси здобути чимало залікових очок. Другою з українок залишається Інна Рижих (125 місце). А от Ксенія Левковська свої «бронзові» позиції втратила (225 місце), і тепер умовну третю сходинку посідає чинна чемпіонка України, амбітна Олександра Степаненко (на фото) – нині вона 189 в світі, однак нема жодних сумнівів у тому, що вже наступного сезону Степаненко продовжить прогресувати і підніматися по міжнародному рейтингу.

Рейтинг ITU (чоловіки)
Рейтинг ITU (жінки)