Юлія Єлістратова закриває сезон «сріблом»

На етапі Кубка Азії в Гонконзі наша спортсменка посіла друге місце, і таким чином поставила жирну крапку по закінченнi спортивного року.

На жаль, через довготривалу застуду наприкінці сезону Юля виступала на турнірах не так часто, як того хотілося б. Під старт Кубка Азії в Гонконзі вона встигла відновитися, однак бажання закінчити сезон на мажорній ноті - перемогою - часом зашкалювало: «Вже не вперше помічаю за собою, що не все йде гладко, коли я прагну будь-що перемоги, - наводить слова найсильнішої триатлетки України її персональний сайт. - Думаю, мені варто переглянути свій настрій перед змаганнями, коли я націлююся на конкретний результат».

В цілому, гонка складалася для Єлістратової непогано: вона вийшла третьою з води, а вело закінчила в першій пачці, що склалася всього з чотирьох осіб, які й боролися за місця на подіумі. Практично весь біг Юля пробігла пліч-о-пліч з японкою Юрі Като, проте поступилася їй на самій стрічці.

«Мої м'язи не були готовими на більш високу швидкість, і цього разу японка виявилася сильнішою. А взагалі, зібралося кілька факторів, які завадили мені перемогти. У першу чергу, це тривалий переліт і зміна часових поясів».

Хай там як, а Юля Єлістратова закриває черговий сезон успішним, медальним виступом! Адже етап Кубка Азії в Гонконзі став для неї завершальнимму цьому році. «Тепер за планом - активний відпочинок! Але цього року мене ще запросили виступити на турнірі в Гонконзі, який відбудеться 1 грудня. Я з задоволенням погодилася, це буде новим досвідом для мене. В будь-якому разі, старт проходитиме під тренувальними навантаженнями» , - підсумувала житомирянка.