Олексій Сюткін закінчив сезон 5-м місцем на Сардинії

В Італії на теритоторії фешенебельного комплексу готелів Forte Village відбувся комерційний старт, на якому черкаський триатлет показав доволі пристойний результат.

Нагадаємо, що на змагання в Сардинії в Forte Village за домовленістю з фірмою «Eleganzia Hotels & Spas» потрапляє переможець київського етапу Кубка України. Цього сезону в столиці рівних не знайшлося Олексієві Сюткіну, який отримав запрошення на змагання серед спортсменів еліти.

«На спринтерській дистанції я показав п’ятий результат, але міг би і краще виступити. Відверто кажучи, трохи не розібрався з правилами! Я думав, що підчас вело «на колесі» сидіти не можна, а як виявлялося – регламентом це було дозволено. Саме тому я пропустив поперед себе хлопців, і їхав весь час наодинці. На біговій дистанції моя позиція вже не змінювалася.

Але я не засмучений, адже їхав до Італії більше на відпочинок. Результати у видах я показав не надто високі, так як останні три тижні, можна сказати, не тренувався, а більше займався домашніми справами. Хочу відзначити організацію турніру - вона була на дуже високому рівні! Ба, навіть більше – організація та природа на Сардинії просто вразили мене. Це найкраще місце, де я коли-небудь бував…

Можу з упевненістю сказати, що старт на Сардині став останнім для мене у цьому сезоні! З 15 листопада я починаю підготовку до сезону наступного».

Нагадаємо, що минулого тижня також свій останній старт у сезоні провела найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова.