В. Кудрявцев: «Сезон для Сюткіна – на «четвірку з плюсом!»

Персональний тренер одного з найсильніших триатлетів України підбив підсумки сезону.

Комерційним турніром в Італії завершився цьогорічний змагальний рік для спортсмена з Черкас Олексія Сюткіна - на Сардинії він став п’ятим. Нині спортсмен відпочиває, але його тренер В’ячеслав Кудрявцев довго розслаблятися триатлету не дасть: вже за два тижні Сюткін розпочне підготовку до нового сезону. А старання та досягнення свого підопічного в сезоні, що добігає кінця, В’ячеслав Кудрявцев оцінює на «четвірку з плюсом». За п’ятибальною шкалою!

«Не на п’ятірку тому, що Олексій мав кілька невдалих стартів. Але це було ще до того, як я почав із ним працювати», – пояснює Кудрявцев.

Тренер радіє з того, що йому вдалося підняти бойовий дух Олексія, та додати йому впевненості у власних силах. Сам Олексій нинішній сезон називає одним із найуспішніших, але водночас додає, що головні досягнення - попереду! «Стоїть завдання стабільно виступати, – наголошує тренер. – Щоб не було так, що на одному старті вдається вибороти перше місце, а на наступному – п’ятдесяте. Але це спорт, і тут все можливо».

А щоб Олексій не надто відволікся від триатлону, на відпочинок тренер дав йому лише два тижні. «15 листопада вже приступаю до тренувань, – розповідає Олексій. – Наступного року розпочинається відбір на Олімпійські Ігри, тому я буду наполегливо готуватися. Перший старт планую зробити навесні в Китаї, де проходитиме Кубок світу».

Провести вільний час Олексій збирається разом з дружиною Катериною. До речі, вона теж наступного сезону планує значно підвищити свої результати! За словами В’ячеслава Кудрявцева, цього сезону Сюткіна здебільшого відновлювалася від травми, а от наступного року вона має всі шанси стати однією з кращих триатлеток країни.

Наталія ЗАЇКА, provce.ck.ua.