Україна прийматиме два етапи КЄ – ОФІЦІЙНО!

Турніри відбудуться в Дніпропетровську та Києві.

Як повідомив генеральний секретар ФТУ Едуард Панарін, європейська федерація триатлону вже затвердила календар змагань на 2014 рік. Згідно нього, наступного сезону одразу два етапи Кубка Європи відбудуться в Україні.

«ETU вже заявила на офіційному рівні про те, що Україна прийматиме етапи Кубка Європи у двох містах, - заявив Панарін. - У нас доволі амбітні, і я б навіть сказав сміливі плани! Сезон, що минає, показав, що ми можемо і вміємо проводити змагання на високому рівні. Передусім, я маю на увазі Kyiv Triathlon Cup, а також місто Дніпропетровськ, де вже напрацьована доволі хороша база і є люди, які готові підтримати подібні ініціативи. Найголовніше те, що в нас є команда, яка може організувати змагання високого рівня і знайти під них спонсорів».

Додамо, що перший в історії України старт серії ETU відбудеться 24-25 травня в Дніпропетровську – це буде етап Кубка Європи на спринтерській дистанції. А 28 червня, на День конституції, Київ прийматиме етап континентального кубка на олімпійській дистанції.