У Харкові відбувся заключний старт сезону

Перша столиця приймала чемпіонат України з акватлону в приміщеннях.

Приємно, що у змаганнях чоловіків за нагороди боролися лідери збірної України! Зокрема, золото завоював житомирянин Єгор Мартиненко, а срібна та бронзові медалі дісталися відповідно Олексієві Сюткіну та Дмитрові Маляру. Зазначимо, що крім тих спортсменів, які потрапили на п’єдестал пошани, в чемпіонаті України участь приймали Данило Сапунов, Віктор Альошин, Іван Меньшиков та Роман Король.

А от у жінок склад учасниць був менш представницьким, однак боротьба від того виявилася не менш запеклою! У підсумку чемпіонкою України з акватлону в приміщеннях стала одна з наймолодших учасниць змагань – Ріта Крилова з Донецька (1994 р.н.).

В рамках турніру відбулися чемпіонати України серед молоді у двох вікових групах, а також підсумковий етап Дитячої триатлонної Ліги. Зазначимо, що чемпіонами першого сезону ДТЛ в особистих заліках стали Арина Бабіч, Андрій Скрипка, Анастасія Яновскька, Анна Задойко, Володимир Шманов та Іван Чаюн. А в командних змаганнях як серед хлопчиків, так і серед дівчаток беззаперечні перемоги здобули збірні Одеської області.

До Вашої уваги протоколи змагань:

Чемпіонат України з акватлону в приміщеннях
Дитяча триатлонна Ліга /особистий залік/
Дитяча триатлонна Ліга /командний залік/