Календар внутрішніх змагань на 2014 рік

За попереднім планом, у новому сезоні в Україні відбудеться 22 старти.

Сезон триатлону в нашій державі розпочнеться на початку лютого в Одесі – як і торік, першими на старт вийдуть дітлахи, котрі боротимуться за нагороди та рейтингові очки стартового етапу Дитячої триатлонної Ліги.

Додамо, що у травні в Дніпропетровську відбудеться справжній фестиваль триатлону, головною подією якого стане проведення першого в історії України етапу Кубка Європи на нашій землі! А вже наприкінці червня естафетну паличку у Дніпропетровська перейме столиця: у Києві відбудеться другий етап Кубка Європи, а також головний внутрішній старт сезону – чемпіонат України на олімпійській дистанції.

З повним проектом календаря Ви можете ознайомитися на головній сторінці нашого сайту, або просто перейшовши за цим ПОСИЛАННЯМ.

Також додамо, що відбулися зміни в складі тренерської ради - до її складу відтепер входитиме львів’янин Сергій Прийма. Загалом, тренерська рада сезону-2014 налічує дев’ять представників.

Склад штатної збірної України, а також перелік осередків Федерації триатлону України в регіонах ми опублікуємо після відповідних затверджень.