У Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону

18-19 липня у Житомирі відбувся чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції та чемпіонат України в змішаних естафетах.  Не зважаючи на зливу, змагання пройшли без інцидентів.

Серед спортсменів, які взяли участь у турнірі, були і лідери нашої збірної - Юлія Єлістратова, Віктор Зємцев, Олексій Сюткін, Інна Рижих, Максим Крят та інші.

У перший день триатлоністи долали олімпійську дистанцію (1,5 км плавання, 40 км на велосипеді та 10 км бігом).

У жіночому заліку  перемогу здобула Юлія Єлістратова, у чоловічому – Сергій Курочкін.

Серед  дівчат першою стала Степаненко Олександра, а серед  юнаків – Сергій Кохан.

У другий день спортсмени проходили дистанцію на 250 м плавання, 6,6 км на велосипеді  та 1,6 к м бігом. У змішаній естафеті перемогу здобула житомирська команда у складі Степаненко Олександри, Кохана Сергія, Іщук Роксолани та Генчикова Віктора.