У Білій Церкві пройшов Етап Кубка України з триатлону

26 липня у Білій Церкві відбувся етап  Кубка України з триатлону на спринтерській дистанції. У чемпіонаті взяли участь 170 учасників (40 атлетів-професіоналів та 130 любителів у вікових групах від 20 до 70 років) з усієї України, в тому числі з Луганська та Донецька. Призовий фонд цих змагань становив 100 тисяч гривень.

Серед чоловіків перемогу на цьому етапі Кубка здобув черкащанин Олексій Сюткін, який подолав дистанцію за 57 хвилин 14 секунд. Другим став Сергій Курочкін, програвши переможцю 1 секунду. А на третю сходинку піднявся Дмитро Маляр.

Переможницею серед жінок стала житомирянка Олександра Степаненко, фінішувавши з результатом 01:01:49. Друге місце посіла Інна Рижих, а третьою, на цих змаганнях, стала Дарина Федченко