Юлія Єлістратова: «Мало кому вдається бути в призах Кубка світу двічі поспіль»

Найсильніша триатлетка України в розмові з прес-службою офіційного сайту ФТУ підбила підсумки двох останніх стартів.


Про бронзову медаль в Мексиці:
«В Козумелі викластися довелося на 100%, - пригадує житомирянка, якій у Мексиці вдалося завоювати бронзову медаль. - Але гонка для мене пройшла в цілому вдало! Виплила я у другій групі, щоправда розрив був невеликим - ми швидко наздогнали лідируючу «пачку».

Вже другу гонку поспіль нас назбиралася величезна група. Дорога в Козумелі була набагато важчою, ніж в Аланії (де, зокрема Єлістратова також здобула бронзову нагороду КС), тому, не дивлячись на те, що швидкість була для мене комфортною, доводилося їхати в постійній напрузі. На першому кілометрі бігу я була далеко від лідерів. Однак вважаю, що обрати свій темп було правильним рішенням в умовах спеки і високої вологості, навіть не дивлячись на те, що це спринт.

А вже після першого кола Нікола Спіріг збільшила темп, і підтримати його змогли лише я і Ліса Піртерер. Не дивлячись на те, що мені не вдалося до кінця добігти з чинною олімпійською чемпіонкою, я все-одно рада, що змогла завчасно відірватися від інших суперниць.

Мені зовсім не прикро програти всього 11 секунд переможниці, коли нею стала така іменита спортсменка, як Нікола! Швидше навпаки - мене дуже мотивував передостанній старт. Я старанно готувалася до останніх гонок цього сезону і відчувала себе в хорошій спортивній формі, але мало кому вдається бути на подіумі на двох стартах такого рангу поспіль, і я дуже рада що зуміла».

 


Про місце у ТОП-20 в Колумбії:
«В Картахені я теж заробила чимало очок як в олімпійський, так і в міжнародний рейтинг. Щоправда, на тлі двох бронз 20-те місце виглядає не так яскраво.
Сезон був довгий і досить насичений у другій половині. Картахена - для мене четвертий старт поспіль, а особливо на попередніх двох довелося викластися на 100%.
Вважаю, що сезон закінчується вчасно і я маю хороший настрійна наступний рік».


Нагадаємо, що до того на етапі Кубка світу в турецькій Аланії Єлістратова також здобула бронзу, а перед тим зібрала рясний медальний врожай на етапах Кубка Європи.
Таким чином, українка здобула вже чотири медалі етапу Кубка світу в кар’єрі – до цього Юля здобувала дві бронзові та одну золоту нагороди.