Маляр та Соснова - чемпіони України з акватлону

В Києві відбувся заключний внутрішній старт сезону - зимовий чемпіонат України з триатлону (акватлону).

Цьогоріч змагання в столиці відбулися на якісно новому рівні - для плавального сегменту нашим триатлетам свій басейн надала відома мережа фітнес-клубів SportLife (Теремки), а бігову дистанцію спортсмени долали в сучасному легкоатлетичному манежі в мікрорайоні Русанівка.

Вдома - і рідні стіни допомагають! У змаганні жінок чемпіонкою України стала киянка Віра Соснова. Зазначимо, що з води Віра вийшла лише четвертою, одна за рахунок відмінного бігу змогла не лише наздогнати, а й перегнала своїх конкуренток. Друге місце в активі титулованої Інни Рижих (Дніпропетровськ), яка показала непоганий результат як для цього змагального періоду. А чільну трійку лідерів замкнула львів'янка Марина Кирик - в її активі найкращий час на плаванні. Четвертим місце задовольнилася чемпіонка України минулого сезону Олександра Степаненко з Житомира.

Більше інтриги було в чоловічому турнірі. На плаванні беззаперечну перемогу здобув Олексій Сюткін з Черкас, з 5-секундним відставанням від Дмитра Маляра (Дніпропетровськ). Очну дуель спортсмени перенесли в легкоатлетичний манеж, де шанси Дмитра на реванш були доволі високими. Власне, чим він і скористався! в підсумку, з загальним результатом 24:32,7 перемогу в чемпіонаті України здобув Дмитро Маляр, а Сюткін задовольнився сріблом. Третє місце в активі донеччанина Віктора Альшина. Лідер українського рейтингу Іван Іванов посів 6-те місце і визнав свій результат задовільним, як для цієї частини змагального року.

Зазначимо, що на зимовому чемпіонаті України не виступали лідери збірної Юлія Єлістратова, Данило Сапунов та Єгор Мартиненко, які нині проходять підготовку до нового сезону за індивідуальною програмою. Проте цього разу на дистанцію вийшов перспективний Сергій Курочкін з Запоріжжя, який більш як півроку відновлювався від важкої травми - в активі Курочкіна 5 місце!

Додамо, що, крім спортсменів еліти, нагороди зимового чемпіонату України розіграли також молодь, юнаки та дівчати різних вікових груп. Протокольні дані змагань:

Результати зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону) - PDF
Результати зимового чемпіонату України з триатлону (акватлону) - XLS