Мартиненко та Степаненко перемагають на чемпіонаті Африки

Українські триатлети не мали собі рівних на першості Чорного континенту з дуатлону, яка відбулася в Луксорі (Єгипет).

Відзначимо, що ці звитяги Мартиненка та Степаненко стали першими перемогами українських триатлоністів у новому, 2015 році. Окрім Єгора та Олександри, нагороди чемпіонату Африки з дуатлону приміряли також наші співвітчизники Сергій Кохан (бронза) та Анна Абдулова (срібло) – усі четверо спортсменів представляють Житомир.

Зазначимо, що Олександра Степаненко випередила свою землячку Абдулову всього лише на одну секунду! Більш компромісною стала перемога Мартиненка – Єгор на добрих півхвилини випередив «на стрічці» чемпіона світу з дуатлону, іспанця Роджера Рока.

«Цю гонку я взагалі не планував, - розповідає тріумфатор. -  Виступ був, можна сказати, спонтанним. Хотіли подивитися, в якій я нині перебуваю формі. Звичайно, головним конкурентом був чемпіон світу з дуатлону Роджер Рок, але, на щастя, я зміг його перемогти. Зараз готуємося на Кіпрі з Данилом Сапуновим та іншими хлопцями з Житомира. А найближчим офіційним стартом у новому сезоні для нас стане серія Чемпіонату Світу 6-7 березня в Абу Дабі».