Одеса здобула беззаперечну перемогу на першому етапі ДТЛ

2015-й рік за традицією розпочався в Одесі турніром з зимового різновиду триатлону – акватлону. 

Для початку Федерації триатлону України та Одеської області вирішили підбити підсумки минулого року, та нагородити призерів і переможців Дитячої триатлонної ліги України за 2014-й рік. Чемпіонами у своїх вікових категоріях в минулому сезоні стали одесити Юлія Ярошевська серед дівчат 2001-го року народження, Орина Бабіч та Гліб Хоменко серед спортсменів 2003-го року народження, та Денис Захарченко серед хлопців 2004-го року народження. У командному заліку третьою фінішувала збірна Львівської області, на другому місці - команда з Житомира, а золоті медалі вибороли хлопці та дівчата з Одеси. Також приємно відзначити, що кращим дитячим тренером ДТЛ була визнана Ніна Бажанова з Одеси. 

7 та 8 лютого в Одесі у рамках одних змагань відбулися одразу три турніри з акватлону! Найменші школярі розігрували титул чемпіонів Одеси у дитячих категоріях, більш дорослі спортсмени з 10-ти областей України змагалися на першому етапі Дитячої триатлонної ліги України, а юнаки та дівчата 2000-го - 2001-го років народження провели зимовий чемпіонат України з триатлону-акватлону серед молодших юнаків. Загалом, участь у стартах взяли понад 150 учасників. У перший день змагань відбулися запливи у басейні фітнес-клубу «Форма». Найменші плавали по 50 метрів, далі дистанції зростали до 100 та 200 метрів в залежності від віку учасників. По завершенні плавального сегменту, було визначено відставання кожного учасника від лідерів. Вже наступного дня у манежі «Олімпієць» юні триатлоністи змагалися у бігу на одне, два, або чотири кола в залежності від віку, що становить відповідно 200, 400 та 800 метрів.

За підсумками змагань, у командному заліку третє місце здобула збірна Львівської області, на другому - друга команда Одеси, а перемогу святкувала перша команда одеситів.

Особливу увагу привернули змагання чемпіонату України серед молодших юнаків 2000-2001 р.н. На радість одеських уболівальників, обидві золоті медалі вибороли господарі змагань. Переможцями зимового чемпіонату України з триатлону-акватлону стали одесити Христина Салькова та Кирило Новіков. У командному заліку юнацького чемпіонату України також святкували перемогу одесити. Золото, як серед юнаків, так і серед дівчат, вибороли перші команди Одеської області. Місця на п’єдесталі пошани посіли другі команди Одеси, а також хлопці з Харкова (срібло) та дівчата з Запоріжжя (бронза).

Варто зазначити, що наші юні три атлети будуть зосереджені на підготовці до першого чемпіонату світу з триатлону серед школярів, який відбудеться у Франції з 26-го травня по 2-ге червня.

За матеріалами Віталія Собуляка

*Фото та відео звіт зі змагань очікуйте на нашому сайті найближчими днями!

ПРОТОКОЛ. Дитяча триатлонна ліга та чемпіонат України в Одесі