В Дніпропетровську відбудеться Фестиваль триатлону

Побити всеукраїнський рекорд за кількістю учасників має намір віце-президент ФТУ Сергій Лисов, який нині перебуває зі спортсменами на зборі в Іспанії.

28-31 травня в Дніпропетровську відбудеться ціла низка турнірів з триатлону:

1. Чемпіонат України на спринтерській дистанції (чоловіки, жінки)
2. Чемпіонат України на спринтерській дистанції (молодь)
3. Чемпіонат України на спринтерській дистанції (юніори)
4. Чемпіонат України з паратриатлону
5. Чемпіонат України в естафетах
6. Аматорська гонка (спринт)
7. Етап Дитячої триатлонної Ліги
8. ТРИАЛ

«Припускаю, що це будуть наймасовіші змагання в історії українського триатлону, - вважає президент Федерації триатлону Дніпропетровської області Сергій Лисов. – Запрошуємо всіх бажаючих і розраховуємо прийняти 400-500 учасників. Організаційну планку треба постійно підіймати. Я сподіваюся, що нам вдасться провести Фестиваль триатлону на рівні, не нижчому попередніх змагань.

Попри зміну міського голови Дніпропетровська, ставлення до триатлону в нашому місті  не змінилося в гіршу сторону. Головне - щоб жоден форс-мажор не завадив проведенню змагань. Нині ми розглядаємо пропозиції щодо зміни дистанції: розворот на велогонці біля транзитки і біг по колу 820м. Це має додати видовищності.

Як я вже казав, у нашій країні непросто долучити людей до занять триатлоном - потрібно наш вид спорту запускати в маси. А глядачів на Фестивальному причалі та набережній будуть тисячі – без сумніву! Самому організувати змагання на найвищому рівні досить проблематично. Тож, я хочу подякувати Євгену Бліндеру, який не лише допомагає зі спонсорами, а й долучається до, власне, організації Фестивалю триатлону».

За словами Сергія Лисова, турніри в Дніпропетровську зокрема стануть відбором до збірних команд України на чемпіонат Європи, який відбудеться у Швейцарії.