Українці «відібралися» на чемпіонат Іспанії

Збірна Дніпропетровської області нині проходить навчально-тренувальний збір на Піренеях.

Інна Рижих, Дмитро Маляр та Антон Вітолін зробили «прикидку»: виступили в Мадриді на класифікаційних змаганнях з дуатлону. Для тамтешніх спортсменів це був відбірковий старт на чемпіонат Іспанії, для наших – тренування з підвищеною відповідальністю.

Після чотирьох тижнів доволі напруженого тренувального графіку, українці змогли показати непоганий змагальний результат! Так, Інна Рижих стала третьою, а Дмитро Маляр і Антон Вітолін посіли друге та четверте місця відповідно.

Варто зазначити, що змагання пройшли на доволі високому рівні. Якщо на жіночий старт вийшло більш як 90 учасниць, то у чоловіків на стартовій лінії вишикувалося понад 400 спортсменів!

«Працюємо поки за планом, - каже головний тренер збірної Дніпропетровщини, віце-президент ФТУ Сергій Лисов. - Погода дозволяє, вдень +20. На змаганнях у Мадриді підопічні порадували мене швидким бігом, над чим ми титанічно працювали останні місяці. Непоганий біг на базовій роботі, без швидкісних робіт.

На 8 березня нами заплановано ще один дуатлон! Щоправда, на цьому старт я високих результатів не очікую, так як стартуємо під сильним навантаженням. Потім, 21 березня плануємо розпочати сезон офіційним стартом – поїдемо на етап Кубка Європи в португальській Куартейрі».

Варто зазначити, що в Іспанії наш вид спорту розвивається шаленими темпами. Тільки цьогоріч країні видала 35000 ліцензій спортсменам усіх рівнів, які виступають на змаганнях з триатлону!