Інна Рижих зробила собі подарунок на 8 березня

Українка здобула срібло на змаганнях в Іспанії.

В Міжнародний жіночий день піренейське містечко Валделус приймало чергові змагання з дуатлону. Саме в Іспанії до нового сезону готується група українських триатлетів під керівництвом Сергія Лисова. Одним з етапів підготовки стала участь в турнірі 8 березня. За словами учасників, це можна назвати радше стрессовим тренуванням, яке вони провели "під навантаженням".

На старт вийшло понад три сотні участників! Жінки стартували першими, а через п'ять хвилин за ними - чоловіки.

Попри старт "під навантаженням", українець Дмитро Маляр посів друге місце, відпустивши переможця змагань Луїса Мігеля на велосипедному сегменті. Антон Вітолін став восьмим.

Ще одне срібло для української команди забезпечила Інна Рижих. Триатлетка з Дніпропетровська програла лише Наталі Рана - рідній сестрі іменитого Івана Рани.

 

"Іспанції взагалі не святкують 8 березня, тож вихідного я не планувала, - каже Інна Рижих. -  А наші хлопці мене привітали, я мала додатковий стимул потрапити в призи іспанського турніру. Щодо самих змагань, то хочу відзначити винахідливість організаторів! Так вже повелося, що іспанці не люблять нудних трас: за два вело-кола я так і не запам'ятала, куди їхати. Поворот на повороті".

Додамо, що збірна Дніпропетровщини, а також Олександра Степаненко з Житомира, вже 21 березня представлятимуть Україну на офіційних змаганнях - етапі Кубка Європи в португальській Куартейрі.