Олеся Пристайко: "Американці підтримують нас і засуджують політику Росії"

Досвідчена українська триатлетка, яка нині живе і тренується в США, розповіла про підготовку до сезону і ставлення американців до подій в Україні.

Нагадаємо, що екс-триатлетка збірної України вирішила сконцентруватися на виступах в дисципліні IRONMAN. За словами Олесі Пристайко, змагальний сезон для неї розпочнеться не раніше як за півтора місяці. Однак, вона вже наполегливо працює на тренуваннях:

"Я готуюся до чемпіонату Америки з IRONMAN, що відбудеться 16 травня в місті Вудландс, Техас. Це буде перший і дуже важливий відбірковий турнір для кваліфікації на Чемпіонат світу з IRONMAN, що традиційно прийматиме Кона, Гавайї. Наскільки мені відомо, українка Тамара Козуліна також планує виступати там".

Зазначимо, що Олеся Пристайко тримається міцної громадської позиції і слідкує за подіями на батьківщині. Екс-житомирянка наголошує - російські ЗМІ дуже лестять собі, коли демонізують американське суспільство.

"Американці підтримують Україну і засуджують політику нашого східного сусіда, проте в них своїх проблем вистачає. Російське ТВ переоцінює зацікавленість американців в європейському конфлікті".

Нагадаємо, що минулого року Олеся Пристайко презентувала свій персональний веб-сайт.