30-31 травня в Дніпропетровську відбудеться Фестиваль триатлону!

В Україні це буде перший страт подібного формату. Як то кажуть, стартують всі - очікується від 400 до 500 учасників, що є рекордом для нашої держави.

За словами віце-президента Федерації триатлону України Сергія Лисова, умови розміщення та проведення змагань дозволять прийняти і більшу кількість.

"Основна проблема - майже повна відсутність спонсорів, - каже Сергій Лисов. - Цей Фестиваль досить дорогий і складний в організаційному плані, але ми намагаємося піднімати планку, не дивлячись на складнощі. Настав час переходити на європейський формат. Наприклад, в Іспанії триатлоном займається більше 35 тисяч осіб! Сподіватися тільки на бюджетне фінансування, як мінімум, є самообманом. Тож я - людина, яка присвятила життя дитячому та професійному спорту - бачу вихід в активному розвитку аматорського, масового руху, який з часом приверне фінансову підтримку, без якої зберегти, а тим більше поліпшити ситуацію з професійним спортом, дуже складно. Для цього ми хочемо об'єднати спортсменів-аматорів під крилом ФТУ і створили DNEPR TRIATHLON CLUB".

Для всіх бажаючих взяти участь у змаганнях Dnepr Triathlon Fest 30-31 травня 2015 в місті Дніпропетровську в категоріях "Аматори (спринт)" і "Аматори (естафета)" реєстрацію можна пройти таким чином:

- Заповнивши анкету на участь, перейшовши за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/1JIErItvWIib1yywo1R4eNNVX5hE-NvXed4Iq1Dy937M/viewform

- Зайшовши на сторінку в Facebook, натиснувши кнопку "Реєстрація":
https://www.facebook.com/pages/Dnepr-Triathlon-Fest/941324242574731

- Написавши на e-mail організаторів:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

- Зателефонувавши за телефоном (050) 3621767.