Пристайко - в ТОП-20 на чемпіонаті Північної Америки з IRONMAN

Українська триатлетка продовжує вдало виступати за океаном.

В Техасі відбувся чемпіонат Північної Америки в дисципліні IRONMAN - цей старт справедливо вважають другим по складності після славнозвісної Кони (Гавайї, чемпіонат світу) за погідними умовами та рельєфом траси. Українка Олеся Пристайко дісталася фінішу з 16-м результатом.

"Це був мій 10-й ювілейний старт на повну дистанцію IRONMAN, - розповіла прес-службі ФТУ Олеся Пристайко. - В 2013-му році я розпочала свою кар'єру на довгій дистанції, після 13-ти років в олімпійському триатлоні.

У день змагань вологість повітря сягнула 93%, температура - +30 за Цельсієм, вітер - місцями 30км/год. Температура види в озері Вудландс - більше 28 градусів. Було важко, багато учасників не завершили дистанцію. Стартовий склад учасників традиційно тут дуже серйозний. Адже це чемпіонат Америки, де розігруються подвійні кваліфікаційні бали на чемпіонат світу".

Зазначимо, що перемогу на чемпіонаті Північної Америки здобула канадійка Ангела Найт, друге місце в активі чемпіонки світу з IRONMAN Леанди Кейв (Великобританія), третє - також за британкобю Рейчел Джойс. Серед чоловіків рівних не було американцеві Мету Хенсону, який переміг зі світовим рекордом на цій дистанції.

Загалом, у турнірі взяли участь 3200 учасників. Окрім Олесі Пристайко, Україну на чемпіонаті Північної Америки також представляла Тамара Козуліна, яка зійшла з дистанції на велосегменті.