Збірна України готується до старту на Європейських Іграх

Наші триатлети вже кілька днів живуть та тренуються неподалік від Баку на Олімпійській базі, де їх люб'язно погодилася поселити Азербайджанська Федерація триатлону.

«Долетіли ми чудово, в аеропорту нас вже чекали волонтери Європейських Ігор, які нам допомогли отримати акредитацію та пройти всі контролі безпеки, - розповідає триатлет збірної України Іван Іванов. – Разом зі спортсменами, до Баку прилетіли тренери Едуард Панарін, Станіслав Дрюков та Іщук Ігор. У нас всіх відмінний настрій, дружна атмосфера - в ній і готуємося до старту».

Також Іван розповів, що у сусідньому номері з ним проживає екс-українець, а нині триатлет збірної Азербайджану Ростислав Пєвцов. «Ми дуже раді були знову зустрітися, багато спілкуємося з Ростиком. Можна сказати з упевненістю, що Азербайджан дуже добре підготувався до Європейських Ігор. Місцева влада зацікавлені в розвитку спорту, а під Європейські Ігри у них виділяються колосальні суми! Приміром, за золото Азербайджан платитиме своїм спортсменам по 400 тисяч євро преміальних», - розповів Іванов.

Нагадаємо, що старт жіночих змагань з триатлону на Європейських Іграх заплановано на 13 червня, чоловічих - на 14 червня.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

Жінки:

1 Єлістратова Юлія Олександрівна 15.02.1988 Житомирська обл.
2. Степаненко Олександра Миколаївна 24.07.1992 Житомирська обл.
3. Рижих Інна Володимирівна 15.11.1985 Дніпропетровська обл.

Чоловіки:

4. Іванов Іван Олексійович 08.01.1989 Полтавська обл., м. Київ.
5. Мартиненко Єгор Володимирович 30.07.1987 Житомирська обл.
6. Сюткін Олексій Генадійович 19.09.1985 Черкаська обл.