Від медалі Європейських Ігор Єлістратову відділили півкроку

Українка фінішувала четвертою на головному старті сезону.

В Баку розпочалися Перші Європейські Ігри. 13 червня на старт вийшли триатлети. За  традицією, змагальну програму розпочали жінки.

Годі й казати, що на Перші Європейські Ігри готувалася вся еліта континентального триатлону. І дуже приємно, що в такій зірковій компанії українки виступили більш, ніж достойно!

Лідер нашої збірної Юлія Єлістратова посіла четверте місце, пропустивши поперед себе лише таких «зубрів» світового триатлону, як чинна олімпійська чемпіонка Нікола Спіріг, Рейчел Клямер та срібна призерка Олімпіади в Лондоні Ліса Норден. З останньою наша Юля змагалася за бронзову медаль Європейських Ігор, однак поступилася шведці півторма хвилинами.

«Я завжди налаштована на максимум, і місце у ТОП-3, звичайно, краще за «дерев'яну медаль», - зізналася після старту Єлістратова. - Але все-таки четверте місце на такому старті – це хороший результат. Я залишила позаду багатьох сильних суперниць і на гідних боролася з олімпійською чемпіонкою та призеркою Лондона. Тож, результат на Європейських Іграх - сильна мотивація для подальших здобутків!»

Окрім житомирянки, на Європейських Іграх також стартували українки Інна Рижих та Олександра Степаненко. Остання фінішувала на 26 позиції, а дніпропетровчанка увірвалася до ТОП-20 – в активі Інни 19 місце.

«Позаду перша олімпійка в сезоні і дуже значущий старт у кар'єрі, - ділиться враженнями Інна Рижих. - Фінішувавши в ТОП-20, я абсолютно задоволена своїм виступом! Цей старт був непростим у своєму очікуванні і таким же складним по ходу дистанції. Шалено рада, що пощастило отримати такий досвід і пройти всі випробування. Особливо було приємно відчувати підтримку рідних, друзів і шанованого тренера! Страждаючи від післястартового безсоння, розмірковуючи, знову і знову приходжу до висновку, що результат однієї людини - це результат роботи багатьох людей. Завжди варто це пам'ятати...».

Нагадаємо, що сьогодні, 14 червня, на старт Європейських Ігор вийдуть чоловіки. Під прапорами України за нагороди головних змагань 2015 року боротимуться Іван Іванов, Єгор Мартиненко та Олексій Сюткін. А в далекому Хуатулько (Мексика) наш співвітчизник Данило Сапунов змагатиметься за медалі етапу Кубка світу.