Збірна України феєрично виступила в Болгарії!

Золото і срібло – такий здобуток нашої команди на етапі кубка Європи зі спринту.

У місті Бургос наша команда була представлена одразу шістьма спортсменами. Найкращий результат серед українців продемонструвала Юлія Єлістратова! Житомирянка у прекрасному стилі здобула беззаперечну перемогу на турнірі. Зібравши усі три види, Юля «привезла» своїй найближчій переслідувачці, британці Хлої Кук, цілих 10 секунд! Третьою в змаганні жінок фінішувала Анастасія Горбунова. Інна Рижих з Дніпропетровська посіла високе четверте місце, а житомирянка Анна Абдулова фінішувала сьомою.

Зазначимо, що ця перемога стала першою в сезоні для Єлістратової на міжнародній арені. До цього Юля непогано виступила на етапі Кубка світу в Ченду (5 місце) та на Перших Європейських Іграх у Баку (4 місце).

У чоловіків медаль етапу Кубка Європи зі спринту здобув наш співвітчизник Єгор Мартиненко! Від перемоги житомирського триатлета відділило якихось три секунди, золото у підсумку дісталося французу Брісу Дюбо. Тоді як чільну трійку лідерів замкнув екс-українець, а нині триатлет збірної Росії Володимир Турбаєвський.

Ще двоє українців – Дмитро Маляр та Антон Вітолін – посіли 35-те та 38-ме місця відповідно.

Додамо, що призовий фонд турніру склав 10 000 євро.