Мартиненко та Рижих тріумфували на Kyiv Triathlon Cup

Лідер збірної України Юлія Єлістратова зазнала серйозної травми, їй наклали гіпс.

Житомирянин Єгор Мартиненко виходить на пік своєї форми! Минулого тижня він виграв срібло етапу Кубка Європи зі спринту в болгарському Бургасі. А цієї суботи, 27 червня, Єгор піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу на етапі кубка Європи в Києві, вигравши Kyiv Triathlon Cup 2015. Він вирвав перемогу, випередивши свого найближчого переслідувача швейцарця Едріена Біффорда всього на 16 секунд.

У жінок перемогу святкувала також українка - Інна Рижих з Дніпропетровська. Другою була житомирянка Анастасія Черненко, третьою фінішувала ще одна представниця Житомира Анна Абдулова.

А от для лідерки української збірної, житомирянки Юлії Єлістратової гонка в Києві закінчилася невдало - спортсменка сильно травмувалася і зійшла з дистанції. У дівчини серйозна травма руки. Не дісталася до фінішу і Олександра Степаненко.

Додамо, що призовий фонд змагань в столиці України склав 3000$.