Українці невдало виступили на чемпіонаті Європи

Єдиним з наших спортсменів, хто дістався фінішу, став Єгор Мартиненко.

У Женеві відбулася континентальна першість. Однак, замість безкомпромісної боротьби глядачі на трибунах стали свідками масового сходу триатлетів з дистанції. Провиною всьому - палюче сонце та височенна вологість. У змаганні чоловіків одразу 23 спортсмени (!) - а це трохи менше половини загальної кількості на старті - так і не дісталися фінішу. На жаль серед них і українці - Олексій Сюткін та Іван Іванов.

"Важкі погодні умови, спека +35, - ділиться враженнями Іван. - Я "зварився" ще до старту. Собі поставлю "незадовільно"... Старт був важким для мене. Не можу сказати, наскільки він виявився екстремальним, але коли я вийшов на біг і в мене перед очима все попливло - я зрозумів, що краще не продовжувати. З таким я вперше стикаюся. Але схід з дистанції - це схід з дистанції... Не важливо, якою була погода".

На жаль, не змогли дістатися фінішу і наші дівчата - Інна Рижих та Олександра Степаненко. Єдиним з українців, хто подолав дистанцію, став житомирянин Єгор Мартиненко - в нього 25-та позиція.

Варто зазначити, що в змаганні юніорів Україна була представлена однією спортсменкою - Софія Прийма посіла 30-те місце за підсумками чемпіонату Європи у своїй віковій групі.