Сюткін бере срібло в Ризі!

Український триатлет потрапив на п'єдестал пошани в столиці Латвії, де відбувся етап чемпіонату Європи зі спринту.

Черкаський спортсмен Олексій Сюткін продовжує свій переможний поступ - після звитяги на етапі Кубку України в Білій Церкві, Сюткін здобув срібну медаль на міжнародній арені.

За підсумками плавального сегменту українець опинився в першій "пачці". Надалі Сюткін демонстрував неабияку стабільність на велосегменті та не затримувався в транзитній зоні - це дозволило йому закріпитися в групі лідерів. А вже на бігові Олексій віддав усі сили і на 2 секунди випередив бронзового призера турніру, бельгійця Сімона Де Кьюпера. Швидшим за українця виявився лише росіянин Олександр Брюханков - 7 секунд відриву.

"Мій довгоочікуваний подіум!, - не приховує емоцій черкасець. - Я бився до кінця. Дякую моїй родині та моїм друзям, які вірили в мене і підтримували. І звісно ж - моїм спонсорам".

Варто зазначити, що в змаганні чоловіків також приймали участь Єгор Мартиненко, Юліан Дем'янов та Володимир Критилко, їх результат - 24-те, 42-ге те 56-те місця відповідно.

Ще однією неординарною для України подією ризького етапу стало повернення на міжнародну арену після відновлення від травми лідерки збірної Юлії Єлістратової! І не просто повернення, а доволі вдалий виступ - в активі житомирянки високе 5-те місце. До слова, фінішувала Єлістратова з українським стягом у руках, чим укотре наголосила на своій чіткій громадянській позиції.

Одразу за Юлією на 6-му місці фінішувала Інна Рижих. Віра Соснова та Валентина Молчанець - 13-те та 24-те місця відповідно.

Додамо, що призовий фонд етапу чемпіонату Європи зі спринту в Ризі становив 10000 євро.