20 вересня Буковель приймає найвисокогірнішізмагання з триатлону в Україні

Перші у Карпатах та найвисокогірніші в Україні змагання з триатлону відбудуться 19-20 вересня 2015 року в Буковелі. Участь в змаганнях зможуть взяти як професіонали, так івсі охочі.Кожний учасник отримає в подарунок одноденний Скі-Пас на катання на курорті.

20 вересня,підчас розіграшу кубку BukovelTriathlonOlympicCup, який відбудеться за підтримки Федерації Триатлону України, учасникам потрібно пройти Олімпійську дистанцію з триатлону:

проплисти 1,5 км;

проїхати на велосипеді 40 км;

пробігти 10 км.

Реєстрація на змагання з триатлону за посиланням: www.bit.ly/Реєстрація

19 вересня, напередодні змагань, відбудеться індивідуальна велогонка з роздільним стартом – BukovelIndividualTimeTrial на дистанцію 20 кілометрів. Взяти участь в змаганнях можна, пройшовши попередню реєстрацію за посиланням: www.bit.ly/РеєстраціяBukovelITT

Едуард Панарін, генеральний секретар Федерації Триатлону України, зазначає: «Федерація вітає появу нових спортивних подій і прослідкує, щоб Кубок у Буковелі пройшов відповідно до світових стандартів змагань. Також ми плануємо перевірити готовність трас до проведення всеукраїнських та міжнародних змагань з триатлону в 2016-ому році».

За словами директора курорту «Буковель» Олександра Шевченка, рух триатлону в Україні набирає обертів і керівництво курорту переконане, що траса у Буковелі стане в спортсменів однією з найулюбленіших, адже вона дає водночас змогу перевірити власні сили та насолодитися красою Карпат.

Ярослав Ведмідь, директор агенції POSTMENDA: «Наша агенція – співорганізатор триатлону в Буковелі. Протягом року комунікаційно ми супроводжували низку наймасовіших спортивних подій і суттєво посилили напрямок спортмаркетингу в Україні. В подальшому плануємо закріпити позиції на ринку спортивного маркетингу України і також продовжувати роботу в організації спортивних подій».

Контактна особа

для додаткових запитань:

Яна Голуб

Account-manager

096-648-62-13

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.