Українські Карпати підкорили серця триатлоністів

Буковель прийняв найвисокогірніші в Україні змагання, на яких професіонали та любителі могли проявити себе у плаванні, їзді на велосипеді та бігу.

20 вересня у Буковелі за підтримки Федерації триатлону України відбувся перший кубок Bukovel Triathlon Olympic Cup, учасники якого мали подолати справжню олімпійську дистанцію: спочатку проплисти півтора кілометри, потім пересісти на велосипеди та проїхати сорок кілометрів гірською дорогою і зрештою пробігти ще десять кілометрів.

Трасу у Буковелі підготували цікаву і складну: перепад висот на 40-кілометровому велоетапі складав більше 1200 м, а набір висоти на біговому відрізку – майже 200 м. Така траса оптимально підходить для того, щоб перевірити власні сили: «Якщо ви підкорили Буковель, вам по плечу й решта змагань з триатлону, які проводяться в Україні», - каже співорганізатор змагань, Микола Косенко.

Випробувати себе на міцність на старт цього разу вийшло близько 100 учасників з усієї країни, які благополучно дісталися фінішу. При цьому найдосвідченішому учаснику виповнилося 49 років. А переможцем став Сергій Кохан з Житомира з часом 2 год 18 хв.

«Bukovel Triathlon Olympic Cup пройшов на дуже високому рівні у повній відповідності до світових стандартів. Ми переконалися, що траси до проведення змагань з триатлону повністю готові. Причому не тільки національних змагань, а й міжнародних. До зустрічі наступного року, Буковелю», - каже Едуард Панарін, генеральний секретар Федерації триатлону України.

«Нам надзвичайно приємно спостерігати, як Буковель крок за кроком перетворюється на спортивну столицю України. Ми можемо приймати у себе змагання не тільки із зимових, а й з літніх видів спорту. Перевірка Буковелю триатлоном відбулася. Всі задоволені. Далі буде…», - запевняє директор курорту «Буковель» Олександр Шевченко.

«Дякуємо всім, хто долучився до Bukovel Triathlon Olympic Cup. Це був справжній виклик і для учасників, і для організаторів. Раді, що все вдалося. Безпечно, професійно, з позитивними емоціями. Надзвичайно приємно чути схвальні відгуки від учасників, які говорять, що захопилися цією трасою і залюбки повернуться сюди, аби знов перевірити свої сили та насолодитися красою Карпат», - каже Ярослав Ведмідь, директор агенції Postmen, яка виступила співорганізатором змагань.

Контактна особа:

Микола Косенко

Керівник відділу спортмаркетингу

Postmen

093-762-96-67

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.