Єлістратова здобуває перемогу на етапі Кубка світу!!!

Довгих 5 років чекала триатлонна Україна на цей день! І от, 17 жовтня житомирянка Юлія Єлістратова здобула беззаперечну перемогу на етапі світового Кубка в Аланії (Туреччина).

Юля не дуже вдало виконала стартовий сегмент – плавання. Однак, вже на велодистанції українка пробилася до групи лідерів і просто таки шедеврально закінчила свій виступ на бігові. Зберігаючи спокій упродовж всієї дистанції, Юля випередила найближчу переслідувачку – американку Саммер Кук – на цілих 30 секунд і фінішувала традиційно, з українським прапором у руках!

Додамо, що 5 років тому Юля Єлістратова здобула першу золоту медаль етапу Кубка світу в новітній історії українського триатлону, не залишивши конкуренткам жодного шансу в угорському містечку Тісайварош. Далі була ціла низка бронзових медалей на турнірах цієї серії, і от тепер знову – така омріяна і довгоочікувана перемога!

Ексклюзивний коментар Юлії Єлістратової для прес-служби ФТУ очікуйте на нашому сайті найближчим часом. А поки – Слава Україні! Слава – Юлі Єлістратовій!