Іванов та Єлістратова – у ТОП-10 на етапі Кубка Азії в Гонконзі

Українські триатлети посіли відповідно 9-те та 5-те місця.

В останній день жовтня у Гонконзі відбувся традиційний етап Кубка Азії, офіційна назва турніру - 2015 Hong Kong ASTC Sprint Triathlon Asian Cup. В змаганнях з призовим фондом у 10000$ взяли участь близько сімдесяти спортсменів, переважно з азійських країн.

Наша держава делегувала до Гонконгу двох триатлетів – Івана Іванова та Юлію Єлістратову, яка нещодавно тріумфувала на етапі Кубка світу в Алінії. Так, спортсмен з Комсомольська виступив доволі рівно і фінішував на 9-й позиції з відставанням від лідера у 50 секунд.

Своєю чергою, найсильніша триатлетка України продемонструвала своє ненайкраще плавання та вело. Однак, на бігові українка не мала собі рівних і показала найкращий час з усіх учасників! У підсумку – високе 5-те місце.

ДОВІДКА ВІД edimhudeemtren.com.ua:

ІВАН ІВАНОВ. 11-й старт цього року: Європейські Ігри, 2 етапа Світової Серії, 2 етапа Кубка Світу та чемпіонат Європи.

ЮЛІЯ ЄЛІСТРАТОВА. Одразу після Сочі зробила серію з трьох етапів Кубка Світу - виграла в Аланії, а через тиждень виступила Південній Кореї. Вже на наступні вихідні стартувала в Гонконзі. Таким чином, у Юлії не було перерви між фінальним етапом Кубка Європи і етапом Кубка Світу в Косумелі. А через два тижні Єлістратова провела три гонки за три тижні. Цього року вже 16-й старт, з яких три етапи Світової Серії, 4-те місце в Баку, 4 етапи Кубка Світу (одна перемога), 2-ге місце в Сочі, лідер Кубка Європи-2015 і три призових місця на континентальних етапах.