Василь Закревський. Підсумки сезону

У 2015 році найсильніший паратриатлет України переміг на чемпіонаті Європи та етапі Кубка світу, а також здобув срібну нагороду чемпіонату світу.

«Загалом, ми дуже задоволені результатами у році, що минає, - коментує виступи свого підопічного Роман Король, гід Василя Закревського. – Все дуже здорово. Єдине, що прикро – це те, що наш з Василем вид виключили з програми Паралімпійських Ігор. Ми реально могли поборотися за нагороди».

Найдраматичнішим для українця був головний страт сезону – чемпіонат світу, який відбувся у вересні. «Нам не пощастило з погодою, - пригадує Король. – Перед стартом пройшов рясний дощ з грозою, для нас це проблема. Вася – тотально незрячий спортсмен, а наш головний конкурент американець Арон Шейдіс є слабозрячим – це суттєва обставина. Хоча ми і мали фору – все ж таки не змогли з ним змагатися. Третіми до фінішу прийшли поляки».

За словами гіда, у грудні цього року Василь Закревський ще планує виступити на чемпіонаті України з акватлону, а наступний сезон переважно присвятить міжнародним стартам.