Звіт зі змагань в Одесі: стаття, фото, відео, протокол

6-7 лютого Одеса приймала чемпіонат України серед кадетів та юнаків в одному з різновидів змагань «залізних людей» - акватлону, де суперництво йде в двох дисциплінах (плавання та біг).

У ці ж терміни в Одесі відбулися також Перший етап Дитячої триатлонної Ліги в 5-ти вікових категоріях і відкритий чемпіонат Одеської області серед дітей, дорослих та ветеранів.

В перший день відбулися змагання з плавання, які пройшли в басейні «Академії спорту». На другий день спортсмени змагалися в бігових дисциплінах в легкоатлетичному манежі «Олімпієць». На урочистому відкритті до учасників звернулися з привітаннями почесні гості - начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту Одеської обласної державної адміністрації В'ячеслав Березуцький, виконуючий обов'язки директора ШВСМ «Олімпієць» Олімпійський чемпіон Юрій Білоног та головний тренер збірної України з триатлону Едуард Панарін.

Участь в одеських стартах з акватлону взяли близько трьох сотень спортсменів з 10-ти областей України. Молодші учасники 2009-го року народження плавали на 50 метрів і бігли 250 метрів. Для більш дорослих протяжність дистанцій, відповідно, збільшувалася і максимально становила: запливи на 300 метрів і біг на 2 кілометри.

Зрозуміло, що найбільший інтерес викликали старти чемпіонатів України серед кадетів та юнаків. Зимовими чемпіонами України з акватлону стали киянин Віталій Воронцов серед юнаків та Божена Завадська з Житомирської області серед дівчат. У категорії «кадети» перемогу святкував одесит Мирон Бойко. Найбільш наполегливою була боротьба у кадеток, де за місця на п'єдесталі пошани боролися три одеситки з команди «Четвертий елемент» - Юлія Ярошевська, Олександра Заровна і Арина Бабич. В результаті, медалі всіх трьох ґатунків залишилися в Одесі, а чемпіонкою серед кадеток стала Арина Бабич.

На церемонії нагородження кубки медалі та подарунки разом з організаторами змагань вручав призерам голова комісії з освіти, культури та спорту Одеської міської ради - Олег Етнарович.

Підведення всіх підсумків у численних залікових категоріях серед дівчат та юнаків виходить за межі нашого звіту. Крім чемпіонів України, відзначимо молодших переможців - Олександра Триколича 2009-го року народження серед хлопчиків, та Юлію Козаченко 2008-го року народження серед дівчаток. Найстаршим серед ветеранів виявився Борис Ерпільов 1942-го року народження. У командному заліку на першому етапі Дитячої триатлонної Ліги три перших місця зайняли відповідно перша, друга і третя команди Одеської області. Переможцями в командному заліку серед кадетів, кадеток та юнаків стали одесити з команди «Четвертий елемент». Серед дівчат командне перше місце завоювала команда Житомирської області.

ПРОТОКОЛ ЗМАГАНЬ

ВІДЕО