Юлія Єлістратова: «Етап в Абу-Дабі був по суті розстартовкою» + (ФОТО)

Українські триатлети розпочали сезон міжнародних стартів. Данило Сапунов та Юлія Єлістратова представляли нашу державу на етапі Кубка світу в Абу-Дабі (ОАЕ).

Обоє спортсменів фінішували всередині турнірної таблиці: Данило показав 24-й час, Юля – 47-й.

«Попри високий рівень і статус змагань, в зв'язку з ранніми термінами етап в Абу-Дабі розглядався, як прохідний, - коментує свій виступ Юлія Єлістратова. – Далі в мене заплановано виступ на етапі Кубка Світу в Мулулабі (Австралія) та етапі серії Чемпіонатів Світу в Голд Кості (Австралія).

Між ними я залишуся на зборах в Голд Кості (напевне, моїй улюбленій базі для тренувань). Після чого етапи Кубка Світу в Ченгду (Китай) і Хуатулко (Мексика). Далі - ключовий старт першої половини сезону: Чемпіонат Європи в Лісабоні (Португалія). Основна ж мета в 2016-му році – звісно, успішний виступ на Олімпіаді в Ріо!».

До нових звершень Юля готувалася на Кіпрі, про що розповіла прес-службі в рамках серії публікацій на тему передсезонних зборів:

«Четвертий рік поспіль я проходила передсезонну підготовку в Ларнаці. На Кіпрі досить сприятливі погодні умови, які допомагають виконувати необхідні навантаження в усіх трьох видах.

Взимку, як правило, акцент йде на обсяг, техніку і силову підготовку. Цей рік не став винятком. У зв'язку з тим, що необхідно розвиватися, а на пік форми виходити не на перших змаганнях, а ближче до Олімпіади, то тренування трохи відрізняються від торішніх. Збільшився загальна час тренувань (5-6 годин в день), в основному за рахунок тривалих велосипедних заїздів. На щастя, в хорошій групі легше виконувати необхідні навантаження як фізично, так і морально! Можливо, наразі я виконую менше інтенсивних тренувань, але в цей період роблю більше силових тренувань на плаванні, спеціальних бігових вправ і занять в залі. Зізнаюся, що часто втомлююся, але мною наполегливо рухає мотивація! Сонячна погода, достаток свіжих фруктів, регулярний масаж теж є помічниками на зборі», - поділилася своїм рецептом успіху Єлістратова.