Іван Іванов: «Ще два таких успіхи – і я на Олімпіаді!»

На черговому етапі Кубка Світу в Нью-Плімуті українець Іван Іванов виступив дуже і дуже вдало – маючи в конкурентах найсильніших триателтів планети, українець показав шостий час.

«Результатом дуже задоволений!, - не приховує емоцій Іван. - Минулий рік для мене був невдалим, тож цей старт - дуже важливий. Як в плані впевненості в собі та власних силах, так і в плані мотивації у відборі на Олімпійські Ігри. Перед стартом я трохи нервував - початок сезону в мене вийшов поганим. в Мулулабі не вдалося показати гідний результат, там я був лише 55-м. Звісно, що в Новій Зеландії мені хотілося виступити краще! Я відчував, що можу зробити це. Якоїсь самовпевненості не було, звісно, але я постарався максимально сконцентруватися на проходженні дистанції і всього того, від чого міг залежати хороший результат».

За словами спортсмена, турнірний розклад був для нього сприятливим з самого початку. «Пелотон розділився на дві групи, а я після плавання одразу потрапив у лідируючу. На велосипеді довелося непросто - їзда виявилася нервовою з постійним перестроюваннями всередині групи і атаками з поворотів».

Загалом, на велосегменті Іванов почував себе досить важко, що далося взнаки також на біговій дистанції. «На останньому виді доводилося буквально «вимучувати» кожну позицію! Але надалі щохвилини мені ставало все легше, і ближче до фінішу я знайшов впевненість в тому, що зможу поборотися за місце в ТОП-10. В підсумку, перед фінішом у нас була боротьба за місця з 3-го по 10-те, де все залежало від фінішного ривка».

Як повідомив нам триатлет з Комсомольська, 6-те місце – це той результат, який його повністю задовольняє станом на сьогоднішній день. «Але для потрапляння на Олімпіаду потрібно як мінімум зробити ще два таких результати. Це складно, але шанси залишаються - тому потрібно боротися!» - підсумував Іван.