Українці посередньо виступили на етапі Чемпіонської серії в Голд Кості

Наші спортсмени продовжують боротися за олімпійські ліцензії на змаганнях найвищого рівня.

Щоправда, цими вихідними українцям не вдалося потішити власних уболівальників. Двоє наших триатлетів – Юлія Єлістратова та Данило Сапунов – 9 квітня взяли участь в етапі Чемпіонської серії, що відбувся в австралійському місті Голд Кост, і обоє фінішували всередині турнірної таблиці.

Данило Сапунов у підсумку замкнув третій десяток і фінішував на 30-й позиції, а Юлія задовольнилася 38-м місцем.

Додамо, що вже за тиждень як Сапунов, так і Єлістратова виступлять на черговому етапі Кубка світу – цього разу в китайському місті Ченду. Крім них, у Піднебесній виступить ще один наш співвітчизник Іван Іванов, який тиждень тому посів високе 6-те місце на етапі Кубка світу в Нью-Плімуті (Австралія).

Нагадаємо, що українці вже мають позитивний досвід виступів у Ченду – рік тому Юлія Єлістратова на цьому етапі Кубка світу фінішувала в межах ТОП-5.