Юлія Єлістратова: "Можливо, ця бронза в Хуатулько для мене є дорожчою за золото!"

Українська спортсменка здобуває вже шосту медаль світового Кубка у своїй кар’єрі!

Цікаво, що три з шести нагород Юля здобувала в Мексиці! Одну бронзу українка завоювала на етапі Кубка світу в Козумелі, а ще діві – в Хуатулько. Зокрема про боротьбу за свою вже четверту в кар’єрі медаль Кубка світу Юлія Єлістратова розповіла прес-службі ФТУ.

«Я набрала хорошу форму, крім того - в Хуатулько моя улюблена ITU траса! – повідомила житомирянка. - Основні її особливості: гірське вело, горбистий біг та екстремальна спека. Тому ми з моїм чоловіком і тренером Володимиром Турбаєвським націлювалися на високий результат, в ідеалі - на перемогу».

За словами Юлі, перемога цього разу була дуже близькою. Але через прикрий прокол на велосегменті вона не змогла показати максимальний результат. «Я виплила в основний пачці - ми швидко наздогнали лідерів і я досить впевнено почувала себе на велосипедному сегменті. Однак, на початку 6-го з 8-ми кіл у мене прокололася труба… Зовсім поруч був пункт з запасними командними колесами. Проте, в Хуатулько не було представників від тренерів і, відповідно, коліс для мене. Довелося на проколі їхати півкола, включаючи підйом в гору, і тільки там поміняти колесо в пункті від організаторів змагань. Мені було дуже-дуже прикро, але я намагалася зробити все можливе, щоб мінімально відстати від «пачки» і поборотися за місце в ТОП-10.

На моє щастя і подив, мій організм зміг «вичавити» з себе набагато більше, ніж я могла б навіть мріяти! В другу транзитну зону я вже заїхала з лідерами, скоротивши 36-секундне відставання. Зізнаюся, що це коштувало мені величезних зусиль - як вольових, так і фізичних – тож, на біг я виходила дуже втомленою.

З перших метрів я не змогла підтримати темп лідерів і в основному бігла на 4-й позиції. Але мені дуже хотілося потрапити в призи після всіх випробувань (крім проколу, дорога до Мексики була далеко непростою і з пригодами, багаж прийшов невчасно, фляга на вело випала), через які вже довелося пройти. В середині бігу я перебралася на третє місце і утримувала його до самого фінішу. Я виклалася на 100%, і, можливо, в даному випадку ця бронзова медаль особисто для мене дорожче золота...».

Також Юля відзначила, що мексиканська земля є для нею знаковою: «Це моя друга медаль Кубка Світу в Хуатулько і третя медаль Кубка Світу в Мексиці. По можливості, я з задоволенням буду повертатися на змагання в Мексику. Мені підходять кліматичні умови, і дуже допомагає підтримка та віра в мене місцевих фанатів».

Додамо, що, крім цієї бронзи, в активі житомирянки є ще п’ять нагород з етапів Кубка світу – ще три бронзові медалі та дві золоті.

Варто відзначити, що разом з Єлістратовою на етапі Кубка світу в Хуатулько виступив також українець Данило Сапунов. Його результат – 16 місце.