Олексій Сюткін: «Це було пекельне вело!»

На Апеннінах відбувся етап світового Кубка зі спринту, в якому приймали участь двоє українців.

Іван Іванов фінішував всередині турнірної таблиці, посівши 33-тє місце. Більш вдалим вояж да Кальярі виявився для Олексія Сюткіна – черкаський триатлет посів 14-те місце й залишився задоволений своїм виступом.

«Це був перший повний триатлон в цьому році для мене! – ділиться емоціями Сюткін. - Виплив я досить легко, 14-м вийшов з води. Сказати, що було важко на вело сегменті - нічого не сказати! Пекельне вело... 4 кола по 4.5 км, з них 1500 метрів гору і 1500 вниз! І не так було важко їхати вгору, як вниз... Швидкість досягала 65 км на годину, при тому, що потрібно було об'їжджати клумби і закладати повороти (на одному мене трохи не віднесло). По дорозі з гори перша група розірвалася на дві частини. Так я опинився у другій «пачці», а перша «навезла» нам майже 1 хвилину! Вибіг я 21-м: на початку біглося дуже важко після такого вело етапу, але з кожним колом я додавав і наздоганяв людей попереду. На останньому колі я обігнав ще 4 чоловіка і фінішував 14-м».

Втім, за словами Олексія, власним результатом він лишився задоволений лише відносно: «Хотілося бути в ТОП-10. Але десь мені забракло впевненості в своїх силах, хоча ці самі сили в резерві ще були. Це тільки початок! Головні перемоги – ще попереду».