Єлістратова озвучила план виступів та зборів до Олімпіади

Представниця України на головних змаганнях чотириріччя розповіла прес-службі ФТУ, де і як буде готуватися до Олімпійських Ігор.

Після проведення медіа-дня на рідній землі, Юлія Єлістратова відбула на тренувальний збір і нині перебуває у високогір’ї Франції – Фронт Ромеру (1800 м). За попереднім планом, там найсильніша триатлетка нашої держави проведе першу частину підготовчого збору до Олімпійських Ігор.

Однак, не зборами єдиними – за планом, житомирянка виcтупить також на кількох турнірах. Першим з них стане етап Кубка Європи в Хольтені (Нідерланди), який відбудеться 2 липня. Згодом, Єлістратова відбуде до Угорщини, де виступить на етапі Кубка світу в Тисайвароші 9-10 липня.

Після цих двох стартів, українка знову повернеться до французького високогір’я і пробуде там аж до кінця місяця. А 31 липня Юлія витупить на ще одному етапі Кубка Європи – цього разу в Егедирі (Туреччина). Після його закінчення чинна срібна призерка Старого світу переїде на Піренеї, де з 2 по 16 серпня проведе іспанський збір в Баньйоласі. 16 серпня Єлістратова відлетить до Рі-де-Жанейро, де вже 20 серпня виступить на Олімпійських Іграх.

Ми будемо активно слідкувати за виступами та результатами нашого лідера та інформувати Вас. Додамо, що впродовж медіа-дня у Києві Юлія Єлістратова поспілкувалася з представниками вітчизняних ЗМІ. З попередніми матеріалами, які вже вийшли в друк або в ефір, ви можете ознайомитися у групі Федерації триатлону України в соціальній мережі Facebook.