Олексій Сюткін – чемпіон Європи з акватлону!

Українські триатлети окупували весь п’єдестал пошани.

Наша збірна феєрично виступила на континентальній першості з акватлону, яку приймало французьке місто Шатору.

В перший день турніру всю триатлонну спільноту приголомшив виступ збірної України. Ще б пак - адже у змаганні чоловіків увесь п’єдестал пошани окупували українці!

Бронзовим призером чемпіонату Європи з акватлону став триатлет з Дніпра Дмитро Маляр, срібну медаль виборов Єгор Мартиненко, а чемпіоном Старого Світу з акватлону став представник Черкас Олексій Сюткін.

У змаганні жінок серед спортсменок групи Еліт найближчою до нагород була найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова. Житомирянка посіла четверте місце, поступившись бронзовій призерці Ханні Кітчен (Великобританія) 20-ма секундами. Зазначимо, що в бігові Єлістратова показала третій час.

На чемпіонаті Європи з акватлону серед молоді ми також не залишилися без медалей! Іван Меньшиков та Валентина Молчанець приміряли бронзові нагороди і тим самим підкреслили феєричний виступ нашої команди.

Федерація триатлону України вітає наших спортсменів з вдалим виступом і дякує їм та їхнім тренерам за відмінні результати.

Додамо, що акватлон є однією з наймолодших дисциплін у сучасному триатлоні, а перший чемпіонат світу з акватлону відбувся в 2012 році.