Сюткін зупинився за півкроку від медалі ЧЄ зі спринту

Залишивши позаду таких «зубрів» світового триатлону, як Аарон Харріс та брати Полянські, наш триатлет лише кількома секундами поступився бронзовому призерові Гранту Шелдону.

На чемпіонаті Європи зі спринту – справжній зорепад! До французького містечка Шатору з’їхався майже весь бомонд європейського триатлону. Більшість цих спортсменів уже мають олімпійські ліцензії, однак стати чемпіоном Старого Світу на спринтерській дистанції – справа не з легких.

Цьому є декілька причин та пояснень. Головна з них – ініціативи світової триатлонної спільноти зробити в майбутньому саме спринтерську дистанцію олімпійською. Чи підуть на такий крок очільники світового триатлону – ми дізнаємося згодом. Однак, спортсмени першої величини вже зараз підлаштовуються під нові тенденції та не ігнорують офіційні старти на кшталт чемпіонату Європи.

Тож, удвічі приємніше, що українські триатлети Олексій Сюткін та Єгор Мартиненко продемонстрували свій високий клас і дали справжній бій світовим лідерам на спринтерській дистанції. Так, черкаського спортсмена відділили від бронзової медалі, яка в підсумку дісталася британцеві Гранту Шелдону, всього лише три секунди! Дуже близьким до медальної зони був також спортсмен з Житомира, багаторазовий чемпіон України зі спринту Єгор Мартиненко – в його активі 8-ме місце.

Варто зазначити, що за своєю спиною наші хлопці залишили представницьку групу спортсменів зі списку ТОП – до якої, зокрема, входять брати Дмитро та Ігор Полянські з Росії, швейцарець Ендрю Селвісберг, датчанин Андреас Щіллінг, британець Аарон Харріс та інші. Цікаво, що срібним призером Старого Світу в цій дисципліні став вихованець української школи триатлону Ростислав Пєвцов, який нині виступає за Азербайджан.

Не таким результативним виявився виступ наших жінок. Найкращий результат серед українок – 26-та позиція Анни Абдулової.

Федерація триатлону України вітає нашу збірну з хорошим та амбітним загальним результатом!