Віктор Земцев б’є рекорди витривалості з українським прапором у руках

«Залізна людина» з Донеччини знову дивує світ.

На турнірі серії IRONMAN в Австрії Віктор Земцев знову нагадав, що біологічний та фактичний вік – це зовсім різні речі. А постійні тренування та залізна дисципліна стирають будь-які кордони між людиною та її прагненням до прогресу.

В змаганні серед професіоналів 43-річний спортсмен з України посів друге місце та фінішував з Національним прапором у руках! Віктор поступився лише восьмиразовому переможцеві цієї траси, бронзовому призеру Кони, переможцеві чемпіонату Європи бельгійцю Маріо Ванхонекеру.

Після велосипеда, Земцев йшов восьмим. Однак, просто таки шалений темп дозволив йому обійти шість чоловік і фінішувати другим, з відставанням від лідера всього лише у 5 хвилин. Час марафону Віктора- 2:39:58.

Нагадаємо, що дисципліна IRONMAN складається з трьох етапів без перерви: заплив на 3,86 км, заїзд на велосипеді по шосе на 180,25 км і марафонський забіг на 42,195 км. На виконання дистанції учасникам дається 17 годин. Усім, хто дістанеться фінішу до закриття, назавжди присвоюється неофіційне звання «Залізної людини».

З багатогранною, а в чомусь навіть епічною персоною Віктора Земцева Ви можете більш детально ознайомитися, прочитавши його неординарне та дуже цікаве ексклюзивне інтерв’ю на нашому сайті.