Юлія Єлістратова не знає собі рівних у Хольтені!

Найсильніша триатлетка України здобуває яскраву перемогу на етапі Кубка Європи зі спринту.

Перемоги бувають різними – беззаперечними, сумнівними, епічними та яскравими! Напевне, до категорії останніх двох можна віднести цей тріумф Юлії Єлістратової в голландському Хольтені. Житомирянка знову на вершині – цього разу її звитяга була дійсно епічною, бо здобута на характері, шаленій волі до перемоги та вірі у власні сили.

Перемогу на етапі Кубка Європи зі спринту Єлістратова здобула в неабиякій боротьбі – як то кажуть, на стрічці. Юля лише на одну (!) секунду випередила своїх найближчих переслідувачів – італійку Джорджу Пріароне та триатлетку з Росії Валентину Запатріну. Ми розділяємо з Юлією ті нереальні позитивні емоції, які вона переживала, тримаючи в руках фінішну стрічку. Так тримати!

«Я дуже вдячна своєму чоловікові і тренерові Володимиру Турбаєвському! А також всім спонсорам та партнерам, без кого ця перемога не відбулася б. Це дивовижне відчуття – бути першою на етапі Кубка Європи зі спринту. До слова, дебютному для мене у цьому сезоні», - написала на своїй сторінці в соціальний мережах Єлістратова.

Нагадаємо, що Юлія Єлітсратова єдиною з українських триатлетів здобула Олімпійську ліцензію і поділилася з прес-службою ФТУ своїми планами на найближче майбутнє, а також чітко окреслила свій змагальний передолімпійський календар.

Окрім Єлістратової, участь в етапі Кубка Європи взяли також українці Іван Іванов та Єгор Мартиненко. Їхній результат можна назвати доволі прийнятним – серед 68-ми спортсменів світового рівня, наші хлопці посіли 23-тє та 28-ме місця відповідно.

Варто додати, що не так давно на чемпіонаті Європи зі спринту доволі непогано виступили українці Олексій Сюткін та Єгор Мартиненко.