Данило Сапунов пройшов другий IRONMAN у кар’єрі

На чемпіонаті Європи житомирянин посів доволі високе 14-те місце.

У Франкфурті відбулася континентальна першість на дистанції серії IRONMAN. Один з найсильніших триатлетів України Данило Сапунов готувався до неї окремо, адже це був лише другий у його кар’єрі старт у відповідному класі.

«Чи є відмінність від першого? Так, є! – поділився власними враження Данило на своїй сторінці в соціальній мережі. - Тепер я вдруге в житті проплив 4 км, 180 км проїхав на велосипеді та пробіг 42 км. До цього старту я готувався трохи довше, ніж до першого. Робив Брики цілеспрямовані, довгі тренування. Після завершення виступів у форматі ITU (спринт і олімпійська дистанція), у мене було шість тижнів на підготовку».

За словами спортсмена, IRONMAN – це однаково складна дистанція, вкотре і коли б ти її не долав. «У кращому випадку, другий у вашій кар’єрі IRONMAN буде таким же важким, а можливо і важчим за перший. І мова йде не про час проходження, а про ваші зусилля і відчуття при проходженні дистанції, якщо ви хочете досягнути результату. За сам хід гонки не хочеться писати... Я страшенно замерз під час плавання. Настільки сильно, що на початку вело-етапу просто зупинився і попросив вело- кофту у вболівальників. Настрій був не найкращим, але з собою я давно навчився домовлятися».

У підсумку, результат Данила Сапунова на чемпіонаті Європи склав 8 годині 55 хвилин і 14 місце серед професіоналів. Вітаємо житомирянина із взяттям чергової величини!