Угорське дежавю зі срібним присмаком

Юлія Єлістратова продовжує демонструвати прекрасні результати напередодні Олімпіади.

Що не тиждень – то п’єдестал пошани! Найсильніша триатлетка України Юлія Єлістратова знову довела, що є не лише беззаперечним лідером у своїй національній збірній, а й спроможна залишити позаду багатьох визнаних фаворитів світового та континентального рівня! Минулими вихідними житомирянка посіла друге місце на етапі Кубка світу в угорському містечку Тисайварош.

Етап у Тисайвароші відбувається на спринтерській дистанції. Нагадаємо, що саме ця угорська траса свого часу подарувала нашій спортсменці квиток у великий триатлон! У 2010-му році 22-річна Юлія Єлістратова, котра тільки но перейшла з молодіжного на професійний рівень, вперше в новітній історії українського триатлону стала чемпіонкою етапу Кубка світу! Повторити свій успіх Юлія змогла лише через 5 років – у жовтні 2015-го Єлістратова виграла другий для себе етап Кубка світу, цього разу в турецькій Аланії. А між тим було три бронзових медалі на етапах цієї ж серії.

І ось знову Тисайварош – і знову п’єдестал пошани! Цього разу наша головна надія на Олімпійський Іграх у Ріо показала другий час, поступившись 18-ма секундами лише американській спортсменці Рене Томлін. Від росіянки Олени Данилової, яка замкнула чільну трійку лідерів, Юля відірвалася на комфортних 5 секунд і фінішувала наодинці. З чим ми її сердешно вітаємо!

Варто додати, що тиждень тому Єлістратова тріуміувала на етапі Кубка Європи у Хольтені, а не так давно озвучила свій змагальний графік на той період, який залишився до старту Олімпіади. Після успіху в Тисайвароші, житомирянка повертається на свою тренувальну базу у французькому високогір’ї, а наступного разу ми побачимо її на етапі Кубка Європи з турецькому місті Егедир 31 липня.