Уїк-енд під знаком IRONMAN: Земцев і Сапунов демонструють вражаючі результати

Нині вся світова спортивна спільнота сконцентрована на результатах та подіях головних змагань чотириріччя – Олімпійських Іграх, які тривають у столиці Бразилії.

Проте, світ триатлону виходить далеко за межі однієї лише олімпійської дистанції! Різновиди триатлону є дуже різнобарвними, а дисципліна IRONMAN стоїть тут осередком.

До феноменальних результатів 43-річного Віктора Земцева ми звикли, проте щоразу не перестаємо дивуватися його витривалості, мужності та унікальності!

На етапі престижної серії в естонському місті Отепя вихованець донецької школи триатлону вже вкотре показав спину своєму біологічному вікові та залишив його далеко позаду своїх можливостей – загалом, як і всіх своїх суперників. Чергова перемога Земцева, цього разу з результатом 4:03:13 – браво, Вікторе!

Нагадаємо, що в червні цього року Віктор Земцев фінішував другим на турнірі серії IRONMAN в Австрії.

Також, цього тижня на турнірі серії IRONMAN на п’єдестал пошани потрапив ще одна жива легенда українського триатлону – учасник трьох Олімпіад Данило Сапунов.

На етапі в польському місті Гдиня житомирянин показав час 3:57:36 і здобув срібну нагороду! Варто зазначити, що на цих змаганнях Данило продемонстрував дива швидкості на біговому сегменті: впродовж перших 5-ти кілометрів середній час Сапунова становив 3:20 хв/км!

Федерація триатлону України щиро вітає спортсменів з цими здобутками і дякує за самовіддачу та популяризацію українського триатлону далеко за межами нашої батьківщини!