Виступ триатлетів на Олімпіаді коментуватимуть Більда і Лисов

Вже завтра на олімпійську арену вийдуть представники нашого виду спорту.

Ми раді сповістити Вам, що підчас трансляції на UA Першому каналі – офіційному мовникові Олімпійських Ігор на території України - виступ українських триатлетів коментуватимуть справжні експерти, які розбираються у всіх тонкощах світового та вітчизняного триатлону!

Так, 18 серпня (четвер) змагання чоловіків, де зокрема братиме участь українець Іван Іванов, разом з коментаторами і ведучими телеканалу обслуговуватиме також віце-президент Федерації триатлону України, головний тренер збірної Дніпропетровської області Сергій Лисов. Початок трансляції – 17:00.

А вже 20 серпня (субота) на дистанцію вийдуть жінки, серед них – найсильніша триатлетка нашої держави Юлія Єлістратова. Змагання жінок ведучим та журналістам допоможе коментувати президент ФТУ Андрій Більда. Очікується, що цього дня трансляція Олімпійських Ігор в дистанції триатлон розпочнеться о 17:30.

Ми бажаємо успіхів нашим спортсменам, а також експертам – разом вони подарують нам справжнє свято триатлону. Тож, усі – до телеекранів і вболіваймо за наших!