Британське дежавю в столиці Бразилії

Іван Іванов закінчив виступи на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро.

Один з двох представників нашої Батьківщини на головних змаганнях чотириріччя в дисципліні ТРИАТЛОН Іван Іванов дістався фінішу і потрапив у ТОП-50. В змаганні чоловіків, які відбувалися на узбережжі Форт Копакабана, спортсмен з Комсомольська показав 49-й час. Гонка складалася для Івана не так добре, як того хотілося, проте українець знайшов у собі сили дістатися фінішу. До слова, з дистанції впродовж змагань зійшли такі «зубри» світового триатлону, як росіянин Олександр Брюханков та британець Гордон Бенсон.

У випадку з Іваном Івановим, навіть сама участь спортсмена на Олімпійських Іграх є непересічною подією та неабияким успіхом! Окрім проблем упродовж підготовки та брак часу, про який в ексклюзивному інтерв’ю прес-службі Федерації триатлону України розповідав тренер спортсмена Станіслав Дрюков, Івана спіткала ще одна організаційна передстартова невдача – до Ріо так і не доїхав його велосипед, який разом з чиїмось багажем донині подорожує світом… Наразі невідомо, на якому саме велосипеді Іванов виступав на Олімпійських Іграх. За останньою інформацією, український триатлет звертався за допомогою до наших співвітчизників-олімпійців з велоспорту.

Цікаво, що на цих Іграх вперше в олімпійській історії триатлону один і той самий атлет виграв Олімпіаду двічі – переписати історію судилося британцеві Елістейру Браунлі. Як і чотири роки тому в Лондоні, на Олімпійських Іграх-2016 йому не знайшлося рівних. Рідний брат Елістейра – бронзовий призер Олімпіади-2012 Джонатан Бранунлі – також вдруге поспіль потрапив на п’єдестал пошани! Цього разу молодший з зіркових братів здобув срібну медаль. Ну а чільну трійку лідерів доволі несподівано замкнув представник Південноафриканської Республіки Генрі Шуман.

Ми дякуємо Іванові Іванову та його тренеру, а також всім, хто підтримував цей тандем упродовж олімпійського циклу, за участь в головних змаганнях планети! Нагадаємо, що на цьому виступ українських триатлетів у Ріо не закінчується – 20 серпня лідер нашої збірної Юлія Єлістратова спробує власні сили у змаганні жінок. Початок трансляції на UA Першому каналі – 17:30 за Києвом. Цікаво, що виступ Юлі разом з редакцією каналу для вас коментуватиме президент ФТУ Андрій Більда.

Нагадаємо, що минулого тижня Юлія Єлістратова відмінно виступила на контрольному передолімпійському старті в Норвегії та здобула золоту медаль