Тренер Єлістратової: «Результат Юлії є для нас прийнятним»

Тренер найсильнішої триатлетки України прокоментував її виступ на Олімпійських Іграх.

У змаганні жінок на Олімпійських Іграх в Ріо-де-Жанейро Юлія Єлістратова фінішувала всередині турнірної таблиці, посівши 38-ме місце. На жаль, нашій спортсменці не вдалося випливти у першій «пачці», тож надалі надолужувати втрачене було дуже і дуже важко. Цікаво, що на біговій дистанції житомирянка продемонструвала крейсерську швидкість і за цим компонентом на Олімпійських Іграх потрапила до ТОП-10.

«Все було послідовно: спочатку була мета відібратися на Олімпійські ігри і цієї мети ми досягли, - каже тренер та чоловік Юлії Єлістратової Володимир Турбаєвський. - Друга мета - це сам виступ на Олімпіаді. Ми виконали великий об’єм роботи, особливо багато працювали над плаванням. І хоча позитивна динаміка спостерігалася (це було видно з результатів на передолімпійських стартах) – нам не вистачило буквально 10-ти секунд, щоб Юля сіла в основну «пачку».

За словами Володимира Турбаєвського, на останніх стартах Єлістратовій так і не вдалося зробити хорошу контрольну репетицію саме плавального сегменту. «На жаль, на етапі Кубка Європи в Норвегії плавання скасували, тож відпрацювати саме цю частину гонки не вийшло. Можливо, це також зіграло свою роль. У підсумку виступ на Іграх вийшов не зовсім таким, як нам хотілося, але і провальним його теж не назвеш. Все-таки, Олімпіада - це не звичайний старт».

Довго відпочивати спортсменка не збирається! Володимир Турбаєвський повідомляє, що вже зовсім скоро ми знову побачимо Юлію Єлістратову на дистанції. «Найближчі плани - це виступ на кількох стартах. Річ у тім, що хороша форма була нами набрана і потрібно її реалізувати. Ну а далі -  робота над помилками, виходячи з набутого досвіду» - підсумував Турбаєвський.

Сама спортсменка за допомогою соціальних мереж подякувала всім уболівальникам за неабияку підтримку. «Вдячна моїм друзям за послідовність, величезну підтримку та сотні повідомлень і побажань до і після гонки! Це моя третя Олімпіада, де була велика конкуренція, і, напевне, не мій день... Нині настав час, щоб йти далі і налаштовуватися на важку роботу! Я впевнена, що моя мотивація і любов до триатлону принесуть нам головні перемоги! Хочу подякувати моєму чоловікові та тренеру Володимирові Турбаєвському за значний прогрес у результатах, а також подякувати спонсорам за те, що вони завжди підтримують мене!».

Нагадаємо, що український триатлет Іван Іванов показав на Олімпійських Іграх 49-й час.